Speciální nabídky

Nabíjecí stanice od ČEZ přímo u hotelu

Obliba elektrických a hybridních automobilů stále roste a proto jsme rozšířili nabídku služeb o veřejné dobíjení elektromobilů. Zatímco Váš elektrický miláček dostane svou porci energie na parkovišti přímo

VÍCE »

Červen patří jahodám

Znáte někoho kdo by nemiloval jahody? My ne! V Château Cihelny pro Vás proto připravujeme na červnové víkendy několik sladkých pokrmů a nápojů z tohoto letního potěšení. Přijeďte je k nám ochutnat a buďte vítáni v oáze klidu a pohody

VÍCE »

Pobytový balíček pro rodiny s dětmi

Pobytový balíček pro rodiny s dětmi na Château Cihelny 1.–4. 6. a 8.–11. 6. 2023

Užijte si společně krásné dny na Château Cihelny a nechte své děti cítit se jako princezna či princ na zámku.

Nabídka hlídání dětí
Možnost pronájmu skákacího hradu

VÍCE »

Zimní wellness na zámku

Nejsou právě nadcházející zimní měsíce vhodné pro wellness pobyt v krásném prostředí? A není tím správným místem pro takový pobyt hotelový komplex Château Cihelny? Měli by Vaši blízcí radost z dárkového poukazu na wellness pobyt v Château Cihelny? Na všechny otázky je pouze jedna jediná odpověď – ANO! Připravili jsme pro Vás báječné wellness balíčky, případně dárkové poukazy!

VÍCE »

Rodinný pokoj se dvěma ložnicemi

Rodinný pokoj se skládá ze dvou pokojů. Jsou odděleny dveřmi a mají společnou chodbu. Hlavní vchod, který je uzamykatelný. Větší pokoj je vybaven manželskou postelí s možností přistýlky či dětské postýlky. Druhý pokoj je vybaven dvěma oddělenými postelemi. K dispozici jsou dvě samostatné koupelny.

VÍCE »

Wellness pro veřejnost

Wellness centrum i pro hosty nebydlící v našem hotelu. Z Karlových Varů a blízkého okolí si k nám můžete udělat výlet autem, na kole či vlakem.

Jednorázové vstupné na tři hodiny činí 600 CZK. na osobu. V ceně je zapůjčení skříňky, župan, pantofle, osuška a prostěradlo.

Parkování v areálu hotelu poskytujeme zdarma.

VÍCE »

Vouchery

Dopřejte svým blízkým či obchodním partnerům jedinečný zážitek. Objednejte dárkový poukaz na libovolnou částku a nechte na obdarovaném, zda si pobyt zpříjemní masážemi nebo si dopřeje bohaté menu v hotelové restauraci.

VÍCE »

Firemní akce

V budově Chateau Cihelny v prostoru salonku „Galerie“ lze uspořádat školení, pracovní a jiná společenská setkání. V závislosti na uspořádání se nabízí kapacita pro max 40 osob.

VÍCE »